Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ustájení koně:

Každý měsíc musíte platit 400VP za ustájení koníka.Ve stáji bude ustájen a bude mít zde svůj box a taky k dispozici pastvinu,jízdárnu a solárko zdarma.Ustájení musíte zaplatit!Zde bude návštěvní kniha a do ní nám budete psát,že platíte ustájení svému koníkovi a my wám strhneme penízky.Heslo je: ustajeni.Kdy máte zaplatit ustájení koníka bude ve wašich profilech (např. členky Mia a Milky 13).Ten den musíte nám napsat!Jinak wašeho koníka wám odebereme a bude patřit stáji!

Návštěvní kniha < klikni a zaplať svému koníkovi ustájení.

Veterinář pro koně:

Veterináře musíte také zaplatit,budete to psát do své veterinářské knihy v položce např. členky Mia a Milky 13 .Jsou 2 možnosti buďto si v obchůdku zaplatíte jenom očkování za jednotlivou cenu a napíšete to do asvé veterinářské knihy v profilu a my vám odečteme peníze,nebo si zaplatíte tohoto veterináře se vším všudy- očkování,odčervení,vyléčení koliky a různých zranění atd...Za tohoto veterináře zaplatíte 3000VP na celý rok.Kdy máte koně oočkovat a odčervit atd. budete mít opět v profilech.Pokud ten den kdy koník má být oočkován nebo odčerven nenapíšete do své veterinární knihy ve svém profilu,bude wám koník odebrán!Jestli chcete speciálního veterináře se vším všudy klikněte na tuto návštěvní knihu pro speciálního veterináře.Heslo je: veterinar.

Kovář:

Ceny máte v obchůdku.V profilu budete mít kdy máte svého koníka okovat a ten den nám napíšete do kovářské knihy ve svém profilu.Pokud tag neučiníte tak wám bude koník odebrán.